Kontakt: +48 535 30 30 31

O domkach

    Firma „ECO-DOMKI" – najlepsze miejsce do zakupu wiejskiego drewnianego domu. Podczas obecności na rynku zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom produkty wysokiej jakości za rozsądne pieniądze. Na pewno znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz. Główny kierunek działalności firmy „ECO-DOMKI" to projektowanie, produkcja i budowa domków letniskowych i ogrodowych. Chcemy pomóc wcielić w życie marzenia klienta i uczynić to przy pomocy ekologicznych i odnawialnych materiałów. W naszym katalogu przedstawiono ponad 30 projektów, z których każdy może być indywidualnie modyfikowany.

–    Ponad 40 modeli domków w ofercie
–    Ekologiczny syberyjski świerk
–    Doświadczone ekipy montażowe
–    Możliwość dostosowania projektu do własnych potrzeb
–    Szybki termin realizacji
–    5 letnia gwarancja 

    Zanim dom Twoich marzeń stanie na działce, wykonywany jest szeroki zakres prac. Pierwszym etapem jest produkcja drewna. Drewno którego używamy to skandynawski świerk: 

     Syberyjski świerk to świetny materiał, idealnie nadaje się do naszego klimatu. Nabycie drewna odbywa się w okresie zimowym. Kolejnym etapem jest suszenie desek w specjalnych komorach do poziomu 8-12% wilgotności: 

    Ten etap jest bardzo ważny, dlatego nad całym procesem technologicznym czuwa doświadczony personel. Po osiągnięciu wymaganej wilgotności deska trafia na linię produkcyjną. Zgodnie z projektem, pracownik produkuje zestaw do montażu w domu:

    Za precyzję wykonania wszystkich elementów odpowiada komputer. To gwarantuje wysoką jakość końcowego produktu. Dalej po sprawdzeniu jakości i zgodności z zamówieniem domek jest gotowy do wysyłki: